بارگیری...

آموزش ساخت ربات آتش نشان

بازدید : 8562

دسته بندی : آموزش رباتیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
مناسب سنین 7 الی 15 سال


قیمت: 100,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

آموزش ساخت ربات آتش نشان با استفاده از قطعات رباتیک و قطعات مکانیکی ربات صورت می گیرد که شما با خرید پک ربات آتش نشان می توانید علاوه بر داشتن ربات آتش نشان از آموزش رایگان نیز برخوردار شوید. در کلاس رباتیک نیز آموزش ساخت ربات آتش نشان داده می شود که با شرکت در کلاس می توانید آموزش ببینید.

آموزش رباتیک شامل ساخت ربات آتش نشان نیز می باشد که محتوا آموزش ساخت ربات آتش نشان در قالب فایل pdf می باشد و بصورت تصویری تمام مراحل ساخت ربات آتش نشان را توضیح داده ایم و همچنین شما را با قطعات الکترونیکی ربات و همچنین قوانین مسابقه ربات آتش نشان و سایر نکات مربوط به ربات و تمام قطعاتی که در ساخت ربات آتش نشان بکار برده می شود آشنا کرده ایم.

آموزش ساخت ربات آتش نشان توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان در قالب کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد که با استفاده از آموزش ساخت ربات آتش نشان می توانید یک ربات آتش نشان طراحی کنید و در مسابقات مختلف رباتیک حضور به عمل آورید. آموزش ساخت انواع ربات را می توانید در سایت هیرا ربات مشاهده کنید و با خرید پک آموزش به راحتی مخترع ربات باشید.

آموزش ساخت ربات آتش نشان برای سنین 7 الی 15 سال در نظر گرفته شده است. در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به شرح کامل سن مناسب و همچنین مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان از جمله ارتقا دست ورزی و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره شده است. به کمک هوش مصنوعی می توان ربات آتش نشان هوشمند نیز ساخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir