بارگیری...

اسپیسر فلزی

بازدید : 7388

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

اسپیسر فلزی یکی دیگر از قطعات رباتیک می باشد که بیشترین کاربرد آن زمانی است که می خواهیم دو برد الکترونیکی یا دو صفحه را روی یکدیگر قرار بدهیم.همچنین از اسپیسر فلزی برای اتصال سایر قطعات به یکدیگر نیز می توان استفاده کرد.در کلاس رباتیک کاربرد اسپیسر فلزی به طور کامل آموزش داده می شود.

اسپیسر فلزی از جنس آلومینیوم ساخته شده است که یک قطعه سبک و همچنین دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه، فشار و خمش دارد و به عبارتی جز قطعات مکانیکی ربات است. به طور مثال در ربات تعقیب خط یا همان ربات مسیر یاب برای اینکه بین برد الکترونیکی و شاسی فاصله باشد از اسپیسر استفاده شده است.با استفاده از اسپیسر برد الکترونیکی دیگر با شاسی ربات ارتباطی ندارد و در ساخت انواع ربات کاربرد دارد.

ارتباط گیری کودکان با سازه ها و قطعات رباتیک و استفاده کردن از آن ها در ساخت اشیا مختلف می نواند معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان باشد.از جمله مزیت های یادگیری رباتیک برای کودکان می توان به ارتقا خلاقیت، دست ورزی و حل مسئله اشاره کرد.

در آموزش رباتیک کاربرد و نحوه استفاده از اسپیسر فلزی و سایر قطعات رباتیک آموزش داده می شود.اسپیسر فلزی برای اتصال برد و ایجاد فاصله بین قطعات استفاده می شود و در کلاس رباتیک در مشهد که برگزار می شود کاربرد های مختلف اسپیسر فلزی آموزش داده می شود. از جمله مزیت آموزش رباتیک آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir