بارگیری...

بست موتور

بازدید : 6309

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

بست موتور یکی از قطعات رباتیک محسوب می شود که از جنس پلاستیک فشرده ساخته شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و همچنین در برابر فشار،ضربه و خمش نیز مقاومت بسیار بالایی دارد. در کلاس رباتیک برای محکم کردن موتور گیربکس بر روی شاسی از بست موتور استفاده می شود.

بست موتور که جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شود  برای محکم کردن موتور به بدنه یا شاسی انواع ربات استفاده می شود و انواع موتور های ربات مانند آرمیچر، موتور تخت 12 ولت و غیره را می توانیم با استفاده از بست موتور به بدنه موتور متصل کنیم و از حرکت های اضافه موتور جلوگیری کنیم. همچنین بست موتور در رنگ های مختلف نیز تولید می شود.

یکی از معیار های سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان ارتباط گیری کودکان با سازه و قطعات رباتیک مانند بست موتور و استفاده از آن ها در ساخت اشیا گوناگون می باشد. این امر سبب افزایش خلاقیت، دست ورزی، آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک و حل مسئله در کودکان می شود که به کمک برنامه نویسی می توان قطعات الکتریکی را هوشمند کرد.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود از قطعات مختلف رباتیک استفاده می شود که هر کدام در ساخت ربات نقش مجزایی دارند.بست موتور یکی از قطعات رباتیک می باشد که برای متصل کردن موتور به شاسی ربات استفاده می شود و در محکم نگه داشتن موتور نقش به سزایی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir