بارگیری...

جاباتری

بازدید : 5821

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

جاباتری جز مهم ترین قطعات رباتیک می باشد که برای به حرکت در آوردن ربات های متحرک به آن نیاز داریم و با قرار گردن باطری های قلمی درون آن ولتاژ مورد نیاز برای به حرکت در آوردن ربات را تامین می کند تا عملکرد ربات به طور صحیح اتفاق بیفتد. در کلاس رباتیک نحوه استفاده از جاباتری آموزش داده می شود و درباره قطب مثبت و منفی آن نیز آموزش داده می شود.

جاباتری از جنس پلاستیک مرغوب است که در ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات آتش نشان، ربات تعقیب خط و سایر ربات ها کاربرد دارد و با توجه به ولتاژ مورد نیاز می توانیم تعداد کشو های جاباتری را کم تر یا بیشتر کنیم. جاباتری در ساخت انواع ربات کاربرد دارد و با توجه به طراحی ربات ممکن است شکل جاباتری تغییر کند.

جاباتری که جز قطعات الکترونیکی ربات محسوب می شود به عنوان منبه تغذیه کاربرد زیادی در حرکت ربات دارد. اگر فرزند شما بتواند با جاباتری ارتباط برقرار کند و در ساخت اشیا مختلف استفاده کند معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.

یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود. همچنین سبب آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود که به کمک آن می توان قطعات مختلف الکترونیکی را هوشمند کرد. به کمک برنامه نویسی و هوش مصنوعی می توان ربات های هوشمند مانند ربات تعقیب خط و غیره طراحی کرد.

آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود شامل آموزش تمام قطعات رباتیک می باشد.جاباتری و سایر قطعات برای راه اندازی ربات مورد نیاز است و در واقع منبع تغذیه ربات برای به حرکت در آوردن موتور و در نهایت ربات محسوب می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir