بارگیری...

دسته کنترل G4

بازدید : 6050

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

دسته کنترل G4 از جمله قطعات رباتیک می باشد که نقش کاربردی در کنترل ربات بر عهده دارد و به وسیله آن می توان دو موتور را به طور همزمان فعال کرد و همچنین ربات را کنترل کرد. در کلاس رباتیک از دسته کنترل G4 برای به حرکت در آوردن ربات استفاده می شود.

دسته کنترل G4 که جز قطعات الکترونیکی ربات محسوب می شود می تواند موتور ها را در دو جهت راست و چپ به حرکت در آورد و همچنین در ربات هایی همچون ربات فوتبالیست، ربات جنگجو می توان از آن استفاده کرد. دسته کنترل G4 از یک طرف به ربات و از طرف دیگر به منبع تغذیه متصل می شود. در ساخت انواع ربات مبتدی می توان از دسته کنترل G4 استفاده کرد.

ارتباط گیری کودکان با دسته کنترل G4 و نحوه استفاده از آن معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد. یادگیری رباتیک برای کودکان سبب ارتقا خلاقیت، دست ورزی و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود و همچنین علاقه کودکان خود را می توانید متوجه شوید. در صورت فراگیری هوش مصنوعی نیازی به دسته کنترل G4 و سایر دسته کنترل های رباتیک نمی باشد.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برای سنین مختلف برگزار می گردد از قطعات مختلفی برای ساخت انواع ربات استفاده می شود. دسته کنترل G4 برای هدایت ربات و در واقع محرک کردن ربات استفاده می شود و می توان به کمک دسته کنترل G4 دو موتور را راه اندازی کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir