بارگیری...

دسته کنترل k6

بازدید : 6394

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

دسته کنترل k6 از جمله قطعات رباتیک می باشد که بسیار پر کاربرد بوده و برای به حرکت در آوردن ربات به آن نیاز داریم.بر روی دسته کنترل k6 شش عدد کلید برای کنترل ربات استفاده شده است که می توانید به طور همزمان سه عدد موتور را به حرکت در آورید. در کلاس رباتیک از دسته کنترل k6 برای به حرکت در آورن انواع ربات استفاده می شود و به طور کامل نحوه کار کردن با دسته کنترل k6 آموزش داده می شود.

در ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات تله کابین و انواع ربات از دسته کنترل k6 می توانید استفاده کنید و جاباتری نیز به طور مستقیم به دسته کنترل متصل می شود که به شما کمک می کند تا وزن ربات را کاهش دهید.

ارتباط گیری کودکان با دسته کنترل k6 معیار مناسبی برای تشخیص سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد. یادگیری رباتیک برای ارتقا خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک از اهمیت بالایی برخوردار است. یادگیری هوش مصنوعی باعث هوشمند کردن ربات و عدم نیاز به انواع دسته کنترل ربات از جمله دسته کنترل k6 می شود.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود کاربرد و نحوه استفاده از دسته کنترل k6 که جز قطعات الکترونیکی ربات می باشد آموزش داده می شود و برای به حرکت در آوردن ربات های مختلف می توان از این دسته کنترل ربات استفاده کرد.دسته کنترل k6 همزمان سه موتور را به حرکت در می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.it

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir