بارگیری...

سازه پلاستیکی S7

بازدید : 4279

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 500 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

سازه پلاستیکی S7 از جمله قطعات رباتیک می باشد که نقش کاربردی در تعیین شکل ربات دارد و همچنین در ربات هایی همچون ربات فوتبالیست، ربات جنگجو و غیره کاربرد بسیاری دارد.

سازه پلاستیکی S7 از جنس پلاستیک ساخته شده است که در مجموع از 7 حفره تشکیل شده است و علاوه بر اینکه اسکلت اصلی بدنه ربات با آن ساخته می شود، به عنوان خرپا یا سازه مهندسی نیز در انواع ربات مورد استفاده قرار می گیرد.در کلاس رباتیک سازه پلاستیکی S7 به طور کامل آموزش داده می شود و درباره کاربرد آن در ساخت انواع ربات آموزش داده می شود.

یکی از قطعات مکانیکی ربات سازه پلاستیکی S7 می باشد که به وسیله آن می توان شکل ظاهری ربات را تعیین کرد.همچنین سایر سازه های پلاستیکی نیز جز این دسته می باشند که با کنار هم قرار گرفتن آن می توان ربات های مختلف با توجه به خلاقیت هنرجو درست کرد.

یکی از سوالات خانواده ها درباره سن مناسب آموزش رباتیک برای فرزندانشان می باشد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح آن پرداخته ایم و ویژگی های یادگیری رباتیک نیز ذکر شده است.

آموزش رباتیک شامل ساخت انواع ربات است که برای ساخت ربات های مختلف از انواع سازه های پلاستیکی ربات همچون سازه پلاستیکی S7 استفاده می شود.برای شکل دهی به ربات و متصل کردن اجزای مختلف به یکدیگر از سازه های پلاستیکی استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir