بارگیری...

سازه پلاستیکی db4

بازدید : 6559

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی db4 از جمله قطعات رباتیک می باشد که از پلاستیک فشرده ساخته شده است و بدلیل انعطاف بالایی که دارد در برابر فشار، ضربه و خمش مقاومت بالایی دارد. در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات می توان از سازه پلاستیکی db4 استفاده کرد.

سازه پلاستیکی db4 که یکی از قطعات مکانیکی ربات می باشد از یک طرف به شفت موتور متصل می شود و از طرف دیگر با توجه با اینکه 4 حفره بر روی آن است می توان با 4 سازه پلاستیکی و غیره متصل کرد. سازه پلاستیکی db4 را در ساخت انواع ربات می توان استفاده کرد .به طول مثال در ربات جنگجو برای ضربه زدن به حریف می توان از سازه پلاستیکی db4 استفاده کرد.

ارتباط گیری کودکان با سازه پلاستیکی db4 و سایر سازه های ربات معیار خوبی برای تشخیص سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد. یادگیری رباتیک سبب افزایش خلاقیت، دست ورزی و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک در کودکان می شود که بسیار اهمیت دارد.

از سازه پلاستیکی db4 در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود برای ساخت انواع ربات استفاده می شود. یکی از ربات هایی که سازه پلاستیکی db4 در ساخت آن کاربرد دارد ربات جنگجو می باشد که برای ضربه زدن به حریف می توان از سازه پلاستیکی db4 استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir