بارگیری...

سازه پلاستیکی l5

بازدید : 5310

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی l5 جز قطعات رباتیک می باشد که از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده است و بدلیل انعطاف بالا در برابر خمش و فشار و ضربه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. از سازه پلاستیکی l5 در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات استفاده می شود و نقش اصلی سازه های مکعبی مانند سازه پلاستیکی l5 مفصل می شود و سبب اتصال سایر قطعات می شوند.

سازه پلاستیکی l5 مکعبی شکل می باشد که در مجموع از 7 حفره تشکیل شده است. سازه پلاستیکی l5 کاربرد زیادی در متصل کردن اجزای مختلف در انواع ربات به یکدیگر دارد و در ربات های مختلف مانند ربات فوتبالیست، ربات تعقیب خط و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از روش های تشخیص سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان زمانی است که فرزند شما بتواند با قطعات رباتیک مانند سازه پلاستیکی l5 و سایر سازه های رباتیک ارتباط برقرار کند. یادگیری رباتیک باعث ارتقا خلاقیت و دست ورزی کودکان، آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود که به کمک آن قادر به ساخت ربات های هوشمند هستند.

سازه پلاستیکی l5 یک سازه رباتیک می باشد که مکعبی می باشد و در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود برای ساخت انواع ربات مورد استفاده قرار می گیرد. سازه پلاستیکی l5 مانند مفصل می باشد و سایر قطعات رباتیک را به یکدیگر متصل می کند و از این جهت جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir