بارگیری...

سیم کانکتور

بازدید : 6962

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سیم کانکتور یکی از قطعات رباتیک است که در مجموع از دو سیم به رنگ های قرمز (بیانگر مثبت) و مشکی (بیانگر منفی) و از یک مادگی کانکتور ساخته شده است که جنس آن از پلاستیک می باشد و در مدار به کانکتور متصل می شود.

در کلاس رباتیک بخش آموزش الکترونیک پیشرفته نحوه اتصال سیم کانکتور به قطعات مختلف آموزش داده می شود. همچنین با هوش مصنوعی و رباتیک آشنا می شوید که می توانید به کمک آن قطعات الکتریکی مانند بازر، موتور، التراسونیک و غیره را هوشمند کنید.

سیم کانکتور از جمله قطعات الکترونیکی ربات می باشد که برای اتصال قطعات مختلف از جمله موتور، میکروسوئیچ، باطری و سایر قطعات به مدار الکتریکی در انواع ربات کاربرد دارد. سیم کانکتور از یک طرف به قطعه مورد نظر و از طرف دیگر به مدار الکتریکی متصل می شود و باعث رسیدن جریان به قطعات  و راه اندازی آن ها می شود.

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان وقتی است که دانش آموز بتواند با سیم کانکتور ارتباط بگیرد و از آن برای ساخت انواع ربات یا اشیا مختلف استفاده کند.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت، دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد ربات های مختلفی ساخته می شود که برای به حرکت در آوردن ربات ها نیاز به موتور می باشد. برای اتصال موتور به برد ربات نیاز به سیم کانکتور داریم که بتوان جریان را به موتور منتقل کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir