بارگیری...

موتور 6 ولت دور بالا

بازدید : 7809

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

موتور 6 ولت دور بالا یکی از قطعات رباتیک محسوب می شود که برای ساخت ربات های مبتدی و اسباب بازی کاربرد زیادی دارد و با استفاده از موتور 6 ولت دور بالا می توانیم رباتی بسازیم که حرکت کند و همچنین به حرکت ربات جهت بدهیم. در کلاس رباتیک نحوه کار با موتور 6 ولت دور بالا و سایر موتور ها آموزش داده می شود. همچنین اجزای مختلف موتور 6 ولت دور بالا را بررسی می کنیم.

موتور 6 ولت دور بالا به موتور اسباب بازی نیز مشهور است که تفاوت آن با موتور 6 ولت دور پایین در تعداد دور شفت موتور در دقیقه و میزان جریان مصرفی می باشد. از موتور 6 ولت دور بالا در ساخت ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات تعقیب خط و سایر ربات ها استفاده می شود.

در ساخت انواع ربات مبتدی و گاها پیشرفته می توان از موتور 6 ولت دور بالا استفاده کرد. توجه داشته باشید که آمپر زیادی برای این نوع موتور لازم است تا بتواند توان خروجی بالایی داشته باشد.

موتور 6 ولت دور بالا، آرمیچر، موتور تخت 12 ولت، انواع سازه های پلاستیکی و چرخ ها و غیره جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شود. قطعات مکانیکی باعث شکل دهی به ربات، حرکت صحیح ربات در مسیر های گوناگون می شود.

موتور 6 ولت دور بالا در ساخت انواع ربات کاربرد دارد که با توجه به سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می توان آن را در ساخت ربات هایی مانند ربات هلیکوپتر، چرخ و فلک، تاب برقی و سایر ربات های پیشرفته از جمله ربات فوتبالیست، ربات جنگجو و سایر ربات ها استفاده کرد.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود ربات های مختلفی ساخته می شود که برای به حرکت در آوردن آن ها باید بر روی ربات ها موتور نصب شود. موتور 6 ولت دور بالا گزینه مناسبی برای به حرکت در آوردن ربات های دانش آموزی می باشد. از جمله مزیت یادگیری رباتیک آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد که در هوشمند کردن قطعات الکتریکی کاربرد دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir