بارگیری...

ملخ پروازی

بازدید : 7105

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور اریگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

ملخ پروازی یکی از قطعات رباتیک محسوب می شود که در ساخت ربات هایی که پرواز می کنند نقش به سزایی دارد. ملخ پروازی از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده است که در برابر فشار و ضربه مقاومت بالایی دارد. در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات پروازی می توان از ملخ پروازی استفاده کرد.

ملخ پروازی را می توان در ساخت انواع ربات به خصوص ربات های پروازی استفاده کرد. ملخ پروازی در ربات جنگجو نیز می تواند برای ضربه زدن به ربات حریف کاربرد داشته باشد. همچنین به موتور متصل می شود که با حرکت شفت موتور ملخ پروازی نیز به حرکت در می آید و بدلیل نوع طراحی آن به لایه های هوا فشار وارد می کند. ملخ پروازی نیز مانند سایر سازه های ربات جز قطعات مکانیکی ربات به شمار می رود.

ملخ پروازی از جمله قطعاتی است که در ساخت ربات های پروازی کاربرد بسیار دارد و سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان زمانی است که بتوانند با سازه ملخ پروازی ارتباط برقرار کنند و از این سازه در ساخت ربات های مختلف استفاده کند

.آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود شامل ساخت انواع ربات می باشد. ملخ پروازی در ربات هایی همچون کوادکوپتر و سایر ربات هایی که نیاز به پرواز دارند نقش به سزایی دارند.

آموزش رباتیک سبب افزایش دست ورزی، خلاقیت و مهارت هنرجویان می شود. همچنین از جمله مزیت کلاس رباتیک آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد که به وسیله آردوینو برای هوشمند کردن قطعات الکتریکی کاربرد دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir