بارگیری...

هویه 40 وات

بازدید : 5833

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

هویه 40 وات یکی از قطعات رباتیک می باشد که هویه 60 وات همین مدل نیز موجود می باشد. از هویه برای لحیم کاری استفاده می شود که به وسیله هویه 40 وات می توانید به راحتی لحیم کاری را انجام دهید و اتصالات درستی برقرار کنید.

هویه 40 وات و هویه 60 وات هر دو جز قطعات الکترونیکی ربات می باشند که برای یک کار که همان لحیم کاری می باشد طراحی شده اند با این تفاوت که هویه 60 وات حرارت بیشتری تولید می کند و زودتر می تواند قلع را ذوب کند و باعث اتصال قطعه به برد الکتریکی شود.

در هنگام کار با هویه، جنس سیم قلع نیز بسیار تاثیرگذار می باشد. برای کارهای ظریف پیشنهاد هیرا ربات استفاده از سیم قلع مدل بهینکس می باشد که تجربه لحیم کاری مناسبی خواهید داشت.

کلاس رباتیک شامل لحیم کاری و آموزش ساخت مدار نیز می باشد که هویه 40 وات یکی از ابزار های مورد نیاز لحیم کاری می باشد. برای لحیم کاری علاوه بر هویه 40 وات به سیم لحیم، پایه هویه و در مواردی به روغن لحیم نیاز دارید.برای داشتن اتصال مناسب باید هویه به مقدار کافی حرارت ایجاد کند تا با اتصال سیم لحیم به قطعه اتصال برقرار شود.

در ساخت انواع ربات همچون ربات فوتبالیست، ربات امدادگر، ربات تعقیب خط و سایر ربات ها از هویه 40 وات برای لحیم کاری قسمت های الکترونیک ربات همچون برد ربات، برد دسته کنترل و سایر قسمت ها استفاده می شود.

لازم به ذکر است که کودکان از سنین 8 سال به بعد می توانند از هویه 40 وات استفاده کنند.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح آن پرداخته ایم و با مطالعه این مقاله هدف از آموزش رباتیک به کودکان شرح داده شده است.

برای آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد بخش الکترونیک هویه 40 وات مورد نیاز می باشد.به کمک هویه 40 وات می توان قطعات مختلف الکترونیکی را بر روی برد های الکتریکی نصب کرد و با اتصال صحیح قطعات الکترونیکی ارتباط بین آن ها را برقرار کرد.

از جمله مزیت آموزش رباتیک می توان به ارتقا دست ورزی، خلاقیت و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره کرد. یادگیری هوش مصنوعی باعث هوشمند کردن اشیا مختلف  می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir