بارگیری...

پولی

بازدید : 3832

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور "رایگان" می باشد.

شماره تماس:
09303155174در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

پولی یکی از قطعات پرکاربرد در صنعت می باشد که جز قطعات رباتیک نیز محسوب می شود و در رباتیک نیز کاربرد زیادی دارد و برای انتقال نیرو می توانیم از پولی استفاده کنیم که برای استفاده از پولی به تسمه نیاز داریم.در کلاس رباتیک کاربرد پولی و نحوه استفاده از آن در ترم مبانی رباتیک آموزش داده می شود.

برای انتقال نیرو سیستم های مختلفی از جمله چرخ دنده، چرخ دنده و زنجیر، تسمه و پولی که جز قطعات مکانیکی ربات است وجود دارد که در انواع ربات های مختلف هر کدام کاربرد مربوط به خود را دارد. به طور مثال می توانیم از چرخ دنده و زنجیر برای سیستم انتقال نیرو دوچرخه استفاده کنیم.پولی و تسمه نیز برای ربات های مختلفی مانند ربات مین یاب کنترل از راه دور، ربات امدادگر و ... کاربرد دارد.

یکی از معیار های سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان ارتباط گیری کودک با سازه و قطعات رباتیک همچون پولی می باشد.یادگیری رباتیک سبب افزایش خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

پولی یکی از مهم ترین قطعات رباتیک برای انتقال قدرت از طریق تسمه می باشد و در واقع تسمه بر روی شیار های پولی قرار می گیرد.در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود، نحوه استفاده از پولی و به کارگیری آن در سیستم انتقال قدرت تسمه و پولی آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir