بارگیری...

پولی

بازدید : 2836

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور "رایگان" می باشد.

شماره تماس:
09303155174درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

پولی یکی از قطعات پرکاربرد در صنعت می باشد که جز قطعات رباتیک نیز محسوب می شود و در رباتیک نیز کاربرد زیادی دارد و برای انتقال نیرو می توانیم از پولی استفاده کنیم که برای استفاده از پولی به تسمه نیاز داریم.در کلاس رباتیک کاربرد پولی و نحوه استفاده از آن در ترم مبانی رباتیک آموزش داده می شود.

برای انتقال نیرو سیستم های مختلفی از جمله چرخ دنده، چرخ دنده و زنجیر، تسمه و پولی وجود دارد که در انواع ربات های مختلف هر کدام کاربرد مربوط به خود را دارد. به طور مثال می توانیم از چرخ دنده و زنجیر برای سیستم انتقال نیرو دوچرخه استفاده کنیم.پولی و تسمه نیز برای ربات های مختلفی مانند ربات مین یاب کنترل از راه دور، ربات امدادگر و ... کاربرد دارد.

یکی از معیار های سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان ارتباط گیری کودک با سازه و قطعات رباتیک همچون پولی می باشد.یادگیری رباتیک سبب افزایش خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

پولی یکی از مهم ترین قطعات رباتیک برای انتقال قدرت از طریق تسمه می باشد و در واقع تسمه بر روی شیار های پولی قرار می گیرد.در آموزش رباتیک نحوه استفاده از پولی و به کارگیری آن در سیستم انتقال قدرت تسمه و پولی آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir