بارگیری...

مبانی رباتیک

بازدید : 7376

دسته بندی : آموزش رباتیک


مناسب سنین 5 الی 8 سال


قیمت: 820,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

مبانی رباتیک یکی از اساسی ترین ترم های رباتیک می باشد که پک ربات از انواع قطعات رباتیک تشکیل شده و با ساخت ربات های هلیکوپتر، تاب برقی و چرخ و فلک مباحث اولیه رباتیک و به خصوص مباحث مکانیک ربات به هنرجویان آموزش داده می شود.در کلاس رباتیک مبانی رباتیک اصول مکانیکی رباتیک به شما آموزش داده می شود.

در مبانی رباتیک علاوه بر ساخت این سه ربات هنرجو با استفاده از خلاقیت خود می تواند انواع ربات دیگر را به کمک قطعات مکانیکی ربات بسازد و با توجه به وجود دسته کنترل و موتور می تواند سازه هایی که درست کرده را متحرک کند و با نحوه انتقال قدرت نیز آشنا بشود.مبانی رباتیک در واقع پیش نیازی برای ورود به ساخت ربات فوتبالیست و سایر ربات ها می باشد.

کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می گردد که مبانی رباتیک یکی از این دوره هاست که برای سنین پایین تر برگزار می گردد و مباحث ابتدایی مکانیک و الکترونیک با ساخت ربات آموزش داده می شود.

پس از تشخیص سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان مبانی رباتیک بهترین گزینه برای شروع رباتیک می باشد که در طول این ترم ربات های هلیکوپتر، تاب برقی و چرخ و فلک مباحث اولیه رباتیک آموزش داده می شود.

از جمله مزیت های یادگیری رباتیک ارتقا خلاقیت، دست ورزی و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک در کودکان می باشد. پس از گذراندن دوره های مبتدی رباتیک، به ترم برنامه نویسی می رسید که ساخت ربات های هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی انجام می شود.

مبانی رباتیک شامل ساخت سه ربات می باشد که در آموزش رباتیک بصورت مجزا هر کدام از ربات چرخ و فلک، ربات هلیکوپتر و ربات تاب برقی ساخته می شود.مباحث مبتدی مکانیک در مبانی رباتیک آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir