بارگیری...

چرخ اسپرت

بازدید : 6775

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

چرخ اسپرت یکی از قطعات رباتیک است که همانند سایر چرخ های رباتیک در قسمت حرکتی ربات مورد استفاده قرار می گیرد.جنس چرخ اسپرت از پلاستیک مرغوب می باشد که در برابر خمش،فشار و ضربه مقاومت بالایی دارد و برای ربات های مختلف استفاده می شود.در کلاس رباتیک نحوه استفاده از چرخ اسپرت آموزش داده می شود و در ساخت ربات های مختلف قابل استفاده می باشد.

چرخ اسپرت جز قطعات مکانیکی ربات می باشد که در ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات آتش نشان و سایر ربات ها کاربرد دارد و بر روی مسیر های مختلف می توانیم از آن استفاده کنیم. قطر چرخ اسپرت 2 سانتی متر می باشد که به همین دلیل به آن چرخ 2 سانتی نیز گفته می شود و در انواع ربات می تواند استفاده شود.

زمانی که فرزند شما بتواند با استفاده از چرخ اسپرت اشیا گوناگونی بسازد و کاربرد آن را بداند می توان معیار مناسبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان در نظر گرفت.یادگیری رباتیک به فرزند شما در ارتقا خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله کمک شایانی می کند.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود از انواع قطعات رباتیک برای ساخت ربات استفاده می شود که هر کدام به طور مجزا آموزش داده می شود.یکی از قطعات پر کاربرد برای ساخت ربات چرخ اسپرت می باشد که نقش مهمی در حرکت ربات ها دارد. از جمله مزایای آموزش رباتیک می توان به آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir