بارگیری...

چرخ 10 سانتی متر

بازدید : 6676

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

چرخ 10 سانتی متر از جمله قطعات رباتیک می باشد که در واقع یکی از اصلی ترین قطعات برای به حرکت در آوردن ربات محسوب می شود و بنابر طراحی منحصر به فر آن می توانیم برای ربات های مختلف از چرخ 10 سانتی متراستفاده کنیم.در کلاس رباتیک نحوه اتصال چرخ 10 سانتی متر به ربات آموزش داده می شود و می توانی دبرای ربات های مختلف از چرخ 10 سانتی متر استفاده کنید.

چرخ 10 سانتی متر یکی از قطعات مکانیکی ربات می باشد که قطر این چرخ، 10 سانتی متر است و باعث می شود شاسی ربات ارتفاع بیشتری از زمین داشته باشد. در ربات جنگجو برای تسلط داشتن به حریف می توانید از آن استفاده کنید.جنس چرخ 10 سانتی متر از پلاستیک مرغوب می باشد که در برابر فشار،خمش و ضربه مقاومت بسیار بالایی دارد و از چرخ 10 سانتی متر می توان در ساخت انواع ربات استفاده کرد.

چرخ 10 سانتی متر در ساخت ربات های مختلف کاربرد دارد که ارتباط گیری کودکان با چرخ 10 سانتی متر و استفاده از آن در ساخت اشیا مختلف معیار مناسبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود مطالب مربوط به مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی ربات بصورت کامل آموزش داده می شود. به طور مثال چرخ 10 سانتی متر یکی از لوازم مکانیکی ربات به شمار می رود که در امر حرکت ربات نقش دارد و بدون چرخ حرکت ربات به مشکل می خورد.

همچنین یادگیری رباتیک سبب آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک نیز می شود. به کمک هوش مصنوعی و برنامه نویسی آردوینو می توانید تمامی قطعات الکتریکی را هوشمند کنید و از کنترل دستی ربات و سایر قطعات جلوگیری می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www/hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir