بارگیری...

سازه پلاستیکی S12

بازدید : 7438

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی S12 جز قطعات رباتیک می باشد که کاربرد زیادی برای شکل دادن به ربات دارد. از سازه پلاستیکی S12 می توان در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات های فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات تعقیب خط و غیره استفاده کرد.

سازه پلاستیکی S12 از جنس پلاستیک می باشد و بدلیل داشتن 12 سوراخ برای اتصال پیچ و مهره به این اسم نام گذاری می شود. همچنین از سازه پلاستیکی S12 می توان به عنوان خرپا یا سازه هندسی در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات استفاده کرد. کلاس رباتیک متشکل از آموزش های ساخت ربات های مختلف می باشد و مباحث مختلف الکترونیک،مکانیک و برنامه نویسی آموزش داده می شود.

یکی از سوالات خانواده ها درباره سن مناسب یادگیری رباتیک برای فرزندانشان است. در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این سوال پاسخ داده ایم و درباره مزیت های یادگیری رباتیک برای کودکان صحبت شده است. یادگیری رباتیک سبب آشنایی هنرجویان با هوش مصونوعی و رباتیک می شود.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود از سازه پلاستیکی S12 و سایر سازه های رباتیک برای ساخت انواع ربات استفاده می شود. سازه پلاستیکی S12 از 12 حفره ساخته شده است که برای شکل دهی به ربات می توان از آن استفاده کرد و با سایر سازه های ربات همچون سازه m3، سازه i3 و سایر سازه های مکعبی ترکیب کرد.

سازه پلاستیکی S12، سازه پلاستیکی S10،سازه پلاستیکی S7 و سایر سازه های پلاستیکی ربات همگی جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شوند که با کنار هم قرار گرفتن آن ها ربات نهایی ساخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir