بارگیری...

سازه پلاستیکی i4

بازدید : 8093

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی i4 از جنس پلاستیک فشرده ساخته شده است  و جز قطعات رباتیک محسوب می شود که بدلیل انعطاف بالایی که دارد، مقاومت زیادی نیز در برابر خمش، فشار و ضربه دارد و به همین دلیل کاربردهای زیادی دارد.

در کلاس رباتیک سازه پلاستیکی i4 برای ساخت ربات های مختلف استفاده می شود که سازه های مکعبی مانند سازه i4 نقش مفصل دارند و سایر سازه ها و قطعات رباتیک به کمک آن به یکدیگر متصل می شوند و از کنار هم قرار دادن این سازه ها شکل ظاهری ربات طراحی می شود.

از سازه پلاستیکی i4 در ساخت انواع ربات استفاده می شود. از جمله این ربات ها می توان به ربات تعقیب خط، ربات فوتبالیست ، ربات جنگجو و سایر ربات ها اشاره کرد.سازه پلاستیکی i4 دارای 4 حفره می باشد که طراحی مکعبی شکل آن دسترسی استفاده از آن به عنوان مفصل را داده است.

همچنین سازه پلاستیکی i4 یکی از قطعات مکانیکی ربات می باشد که در دو طرف بدنه آن سوراخ هایی قرار دارد که می توان سازه های دیگر را به آن پیچ و مهره کرد و بصورت مفصل از سازه پلاستیکی استفاده کرد و برای اتصال موتور گیربکس و سایر قطعات رباتیک به یکدیگر از آن استفاده کرد.

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان را با توجه به اینکه فرزند شما بتواند با سازه هایی همچون سازه پلاستیکی i4 ارتباط بگیرد و از آن را در ساخت اشیا مختلف استفاده کند می توان تشخیص داد.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود.

از سازه پلاستیکی i4 و سایر سازه های پلاستیکی ربات برای ساخت انواع ربات در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود استفاده می شود.با توجه به شکل سازه پلاستیکی i4 می توان از آن به عنوان مفصل برای اتصال سازه های مختلف به یکدیگر استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir