بارگیری...

موتور 12 ولت

بازدید : 4343

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

موتور 12 ولت همانند موتور تخت 12 ولت از بدنه فلزی ساخته شده است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و در انواع ربات برای به حرکت در آوردن ربات می توانیم از موتور 12 ولت استفاده کنیم.

موتور 12 ولت از جمله قطعات رباتیک محسوب می شود که برای راه اندازی آن به باتری 12 ولت نیاز داریم. موتور 12 ولت را می توانیم در ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات تعقیب خط و سایر ربات ها به کار ببریم و سرعت و قدرت ربات را افزایش دهیم.

موتور 12 ولت در ساخت ربات های متحرک استفاده می شود و در مبحث سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان اشاره شده است که با یادگیری رباتیک هنرجوها می توانند انواع ربات های متحرک بسازند و به ارتقا خلاقیت آن ها کمک می کند.

کاربرد موتور 12 ولت در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات می باشد.در کلاس رباتیک نحوه ساخت انواع ربات به شما آموزش داده می شود.همچنین مباحث مختلف مکانیکی و الکترونیکی ربات نیز فرا می گیرید و به راحتی می توانید سازنده ربات باشید.عاوه بر این شما با انواع قطعات مکانیکی ربات، قطعات الکترونیکی و غیره آشنا می شوید.

آموزش رباتیک شامل ساخت انواع ربات می باشد. برای محرک کردن و به حرکت در آوردن ربات ها از موتور های مختلفی می توان استفاده کرد که یکی از آن ها موتور 12 ولت می باشد که قدرت بالایی در به حرکت درآوردن ربات دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir