بارگیری...

موتور 12 ولت

بازدید : 6525

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

موتور 12 ولت همانند موتور تخت 12 ولت از بدنه فلزی ساخته شده است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و در انواع ربات برای به حرکت در آوردن ربات با سرعت و توان بالا می توانیم از موتور 12 ولت استفاده کنیم.

موتور 12 ولت از جمله قطعات رباتیک محسوب می شود که برای راه اندازی آن به باتری 12 ولت نیاز داریم. موتور 12 ولت را می توانیم در ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات تعقیب خط و سایر ربات ها به کار ببریم و سرعت و قدرت ربات را افزایش دهیم.

موتور 12 ولت در ساخت ربات های متحرک استفاده می شود و در مبحث سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان اشاره شده است که با یادگیری رباتیک هنرجوها می توانند انواع ربات های متحرک بسازند و به ارتقا خلاقیت آن ها و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک کمک می کند.

کاربرد موتور 12 ولت در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات می باشد. در کلاس رباتیک نحوه ساخت انواع ربات به شما آموزش داده می شود. همچنین مباحث مختلف مکانیکی و الکترونیکی ربات نیز فرا می گیرید و به راحتی می توانید سازنده ربات باشید. علاوه بر این شما با انواع قطعات مکانیکی ربات، قطعات الکترونیکی و غیره آشنا می شوید.

آموزش رباتیک  که توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود شامل ساخت انواع ربات می باشد. برای محرک کردن و به حرکت در آوردن ربات ها از موتور های مختلفی می توان استفاده کرد که یکی از آن ها موتور 12 ولت می باشد که قدرت بالایی در به حرکت درآوردن ربات دارد و با ولتاژ های کمتر نیز می توان آن را راه اندازی کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir