بارگیری...

آموزش ساخت ربات فوتبالیست

بازدید : 5294

دسته بندی : آموزش رباتیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
مناسب سنین 4 تا 18 سال

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 100,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

آموزش ساخت ربات فوتبالیست یکی از نیازهای ساخت ربات فوتبالیست می باشد که تمام مواردی که برای ساخت ربات فوتبالیست نیاز دارید را در پک آموزش ساخت ربات فوتبالیست جمع آوری کرده ایم.همچنین با حضور در کلاس رباتیک نیز می توانید نحوه ساخت ربات فوتبالیست را فرا بگیرید.

پک آموزش ساخت ربات فوتبالیست همانند آموزش ساخت انواع ربات شامل یک فایل pdf می باشد که مراحل ساخت ربات فوتبالیست را بصورت تصویری آموزش داده است و تمامی قطعات رباتیک که برای ساخت ربات فوتبالیست نیاز دارید از جمله گیربکس پلاستیکی، شاسی ربات، دسته کنترل و ... را معرفی کرده است.

با استفاده از پک آموزش ساخت ربات فوتبالیست می توانید ربات فوتبالیست را بسازید و در مسابقات مختلف شرکت کنید.همچنین می توانید با خرید ربات فوتبالیست از آموزش رایگان ساخت ربات فوتبالیست نیز بهره مند شوید.

آموزش ساخت ربات فوتبالیست برای سنین 4 تا 18 سال طراحی شده است.همچنین برای اطلاع از سن مناسب یادگیری رباتیک می توانید مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان را مطالعه کنید و از مزیت های آموزش رباتیک مطلع شوید.

آموزش رباتیک شامل آموزش ساخت ربات فوتبالیست نیز می باشد که پس از ساخت ربات به مسابقه با یکدیگر می پردازند.در کنار ساخت ربات فوتبالیست مطالب مکانیک ربات نیز
آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.it

انواع ربات/www/hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir