بارگیری...

آموزش ساخت ربات فوتبالیست

بازدید : 9623

دسته بندی : آموزش رباتیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
مناسب سنین 4 تا 18 سال


قیمت: 100,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

آموزش ساخت ربات فوتبالیست یکی از نیازهای ساخت ربات فوتبالیست می باشد که تمام مواردی که برای ساخت ربات فوتبالیست نیاز دارید را در پک آموزش ساخت ربات فوتبالیست جمع آوری کرده ایم. همچنین با حضور در کلاس رباتیک نیز می توانید نحوه ساخت ربات فوتبالیست را فرا بگیرید.

کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می شود که آموزش ساخت ربات فوتبالیست و سایر ربات ها و همچنین مباحث مختلف از جمله مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی آموزش داده می شود. یادگیری رباتیک سبب آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود که در مسابقات معتبر همچون ایران اپن و فیرا کاپ می توانید شرکت کنید.

پک آموزش ساخت ربات فوتبالیست همانند آموزش ساخت انواع ربات شامل یک فایل pdf می باشد که مراحل ساخت ربات فوتبالیست را بصورت تصویری آموزش داده است و تمامی قطعات رباتیک که برای ساخت ربات فوتبالیست نیاز دارید از جمله گیربکس پلاستیکی، شاسی ربات، دسته کنترل و غیره را معرفی کرده است.

با استفاده از پک آموزش ساخت ربات فوتبالیست می توانید ربات فوتبالیست را بسازید و در مسابقات مختلف شرکت کنید. همچنین می توانید با خرید ربات فوتبالیست از آموزش رایگان ساخت ربات فوتبالیست نیز بهره مند شوید و تمامی قطعات مکانیکی ربات درون پک به طور کامل آموزش داده شده است که برای ساخت سایر ربات ها نیز قابل استفاده می باشد.

آموزش ساخت ربات فوتبالیست برای سنین 4 تا 18 سال طراحی شده است.همچنین برای اطلاع از سن مناسب یادگیری رباتیک می توانید مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان را مطالعه کنید و از مزیت های آموزش رباتیک مطلع شوید.

آموزش رباتیک شامل آموزش ساخت ربات فوتبالیست نیز می باشد که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود و پس از ساخت ربات به مسابقه با یکدیگر می پردازند. در کنار ساخت ربات فوتبالیست مطالب مکانیک ربات نیز آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.it

انواع ربات/www/hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir