بارگیری...

سازه پلاستیکی l4

بازدید : 7351

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی l4 در طراحی به سازه پلاستیکی l5 شباهت دارد و تنها تفاوتشان در تعداد حفره ها می باشد که سازه پلاستیکی l4 یک حفره کم تر دارد و هر دو از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده اند و جنس منعطفی دارد که در برابر ضربه،فشار و خمش بسیار مقاوم می باشند.

سازه پلاستیکی l4 از جمله قطعات رباتیک می باشد که در انواع ربات همچون ربات جنگجو، ربات فوتبالیست و ربات تعقیب خط و غیره کاربرد زیادی دارد. از سازه پلاستیکی l4 برای اتصال سایر سازه های ربات به یکدیگر استفاده می شود.

 یکی از سوالات متداول خانواده ها درباره سن مناسب یادگیری رباتیک فرزندانشان می باشد که یکی از راه های شناخت سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان زمانی است که فرزند شما بتواند با قطعات رباتیک مانند سازه پلاستیکی l4 و سایر سازه ها ارتباط برقرار کند و از آن ها برای ساخت اشیا مختلف استفاده کند.

در کلاس رباتیک سازه پلاستیکی l4 کاربرد زیادی برای اتصال قطعات ربات به یکدیگر دارد. کلاس رباتیک در شرکت هیراد رباتیک پارسیان بصورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد که در هر دو حالت روش ساخت ربات های مختلف و مباحث مختلف الکترونیکی و مکانیکی آموزش داده می شود و هنرجویان با هوش مصنوعی و رباتیک آشنا می شوند.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود از سازه های مختلف برای ساخت انواع ربات استفاده می شود که یکی از این سازه ها، سازه پلاستیکی l4 می باشد که با توجه به طراحی مکعبی آن می تواند مانند مفصل سایر سازه ها را به یکدیگر متصل کند.

سازه پلاستیکی l4 و سایر سازه های پلاستیکی ربات که در شکل دادن به ربات مورد نظر نقش دارند همگی جز دسته قطعات مکانیکی ربات محسوب می شوند. از سازه پلاستیکی l4 می توان به عنوان مفصل نیز استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir