بارگیری...

آموزش ساخت ربات جنگجو

بازدید : 15211

دسته بندی : آموزش رباتیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
متناسب سنین 4 الی 18 سال


قیمت: 100,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

آموزش ساخت ربات جنگجو شامل مراحل صفر تا صد ساخت ربات جنگجو می باشد که از قطعات رباتیک همچون گیربکس پلاستیکی، شاسی ربات، موتور و سازه های پلاستیکی و غیره ساخته می شود.

پک آموزش ساخت ربات جنگجو مانند آموزش انواع ربات مطالب را بصورت تصویری ارائه داده است که شما می توانید مرحله به مرحله ربات جنگجو را بسازید و همچنین با به کارگیری خلاقیت خودتان شکل ربات را نیز تغییر بدهید.

پک آموزش ساخت ربات جنگجو شامل نکات مربوط به مسابقه نیز می باشد و شما را برای پیروزی در برابر حریف آماده می کند و با استفاده از آموزش ساخت ربات جنگجو می توانید در مسابقات رباتیک و همچنین در کلاس رباتیک شرکت کنید.

آموزش ساخت ربات جنگجو در قالب کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می گردد و برای سنین 4 تا 18 سال طراحی شده است. یادگیری رباتیک سبب آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود و در مسابقات کشوری ربات جنگجو هوشمند به کمک هوش مصنوعی ربات حریف تشخیص داده می شود و سپس ربات به سمت آن حرکت می کند.

در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان اشاره شده است و کودکان می توانند بصورت مستقل به حل مسئله بپردازند و سبب افزایش خلاقیت کودکان می شود.

آموزش رباتیک شامل آموزش ساخت ربات جنگجو نیز می باشد که در  بخش مکانیک به ساخت ربات جنگجو می پردازیم و پس از اتمام ساخت ربات مسابقات رباتیک برگزار می گردد و به تست ربات ها پرداخته می شود. همچنین قطعات مکانیکی ربات که در ساخت ربات جنگجو استفاده می شود به طور کامل آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir